Kestel'de imza şov
Yeni sezon kadrosunu tanıtan Kestel Belediyespor’da Başkan Selim Yolgeçen, “Bu yıl şampiyon olup Bölgesel Amatör Lig’e geri dönmek istiyoruz. Ama daha büyük hedefimiz var. O da 3. Lig” dedi.
BURSA'DA SPOR , 26 Ağustos 2016 Cuma, 05:23
Kestel'de imza şov
2016-2017 sezonunda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kestel Belediyespor yeni sezon için kadrosunu güçlendirdi. İş- adamı Ahmet Eraslan’ın ev sahipliğini yaptığı Saitabat Şelale Dere Restaurant’ta gerçekleştirilen basın toplantısında Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, AK Parti İlçe Başkanı Necmettin Ekinci, Kulüp Başkanı Selim Yolgeçen ve yöneticiler hazır bulundu. Teknik sorumluluğunu İsmail Vurgun, yardımcılığını Metin Kurt’un yapacağı Yeşil Beyazlı takımın yeni sezon kadrosu kamuoyuna tanıtıldı. 
 
ÖNCE BAL, SONRA 3. LİG


Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, “Bölgesel Amatör Lig’de başarılı olamadık, bu yıl Süper Amatör Küme’de şampiyon olup, tekrar BAL’a ardından da 3. Lig’e çıkmak istiyoruz. Ancak hedefimize ulaşmak için önce yiğidi düştüğü yerden kaldırmalıyız” dedi. Kestel Belediyespor Başkanı Selim Yolgeçen de Süper Amatör Küme’de şampiyonluk yaşamayı arzuladıklarını vurgulayarak, “Geçen yıl düştüğümüz lige geri döneceğiz. Ancak hedefimiz artık daha büyük. 3. Lig’de yer almak istiyoruz” şeklinde konuştu. 

Kestel Belediyespor’un yeni sezon kadrosunda şu isimler yer alıyor:
Mesut Günaydın, Tugay Mutafoğlu, Dursun Atan, Onur Kapancıgil, Emirhan Özgül, Abdülsamet Cantan, Serkan Arı ve Emrah Anıl Toraman.
Eski kadrosundan;Yakup Yıldız, Onur Murat Sezer, Cengizhan Öztaşı, Arif Acar, Uğur Görü, Furkan Aras, Kaan Tamcan, İlker Ekim ve Anıl Gencer.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR