Kestel'in Messi'leri
Kestel Belediyespor’un geleneksel olarak gerçekleştirdiği yaz futbol okulu, sona erdi. 180 öğrencinin katıldığı çalışmalarda, Kestel’in geleceğine yatırım yapıldı.
BURSA'DA SPOR , 27 Ağustos 2016 Cumartesi, 05:11
Kestel'in Messi'leri
Kestel Belediyespor’un geleneksel olarak gerçekleştirdiği ve Kaymakamlık, Belediye ve Halk Eğitim Müdürlüğü’nce ortaklaşa olarak düzenlenen yaz futbol okulu sertifika töreni yapıldı. 2003-2008 doğumlu 180 öğrencinin futbolun tüm inceliklerini öğrendiği eğitim bir ay sürdü. Törene, Kaymakam Ziya Polat, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, İlçe Halk Eğitim Müdürü Cemal Yıkmış ile Kulüp Başkanı Selim Yolgeçen, yöneticiler ve sporcu velileri katıldı.AMACIMIZ SPORU AŞILAMAK


Yaz futbol okulunda futbolun temel kuralları, teknikleri, takım oyunu eğitimi yanında spor ahlakı, davranış ve sosyalleşme yönünde eğitim verildi. Kestel Belediyespor Başkanı Selim Yolgeçen, ücretsiz gerçekleştirdikleri yaz futbol okulunda amaçlarının küçük çocuklara sporu aşılamak olduğunu belirtti. Kestel Belediye Başkanı Yener Acar ise, altyapıya önem verdiklerini ve bu sayede yeniden yükselişe geçecek bir takım yaratmak istediklerini söyledi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR