KHK ile kapatılan o kanal bakın kimin çıktı
Resmi Gazete'de yayımlanan KHK ile kapatılan Avantaj TV, geçen yıl hayatını kaybeden Dr. Ömer Coşkun'un ürünlerinin pazarlaması yapılıyordu. Kanal, 4 yıl önce Dr. Ömer Coşkun'a yakın isimlerin denetimine girdi.
GÜNDEM , 08 Temmuz 2018 Pazar, 17:45
KHK ile kapatılan o kanal bakın kimin çıktı

Dünkü Resmi Gazetede yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname ile hakkında kapatılma kararı verilen yayın organları arasında bir televizyon da yer aldı. Kapatılan Avantaj TV, geçen yıl vefat eden Dr. Ömer Coşkun'un ürünlerinin pazarlaması yapılıyordu. 701 numaralı KHK ile kapatılan Avantaj Televizyonİnteraktif Pazarlama Anonim Şirketi (Avantaj TV) uydu üzerinden yayın yapan bir televizyon konumundaydı. 10 yıl önce kurulan televizyon 4 yıl kadar önce Dr. Ömer Coşkun'a yakın isimlerin denetimine girdi.

COŞKUN'UN ÜRÜNLERİ SATILIYORDU

Anılan televizyonda Coşkun'a ait bitkisel ürünlerin tanıtım ve pazarlaması yapılıyordu. 2017 yılı sonuna kadar Coşkun'un eski genel müdürü Mustafa Evgin'e ait olan 650 bin TL sermayeli şirketin son sahibi Şahin Türeli isimli biri görünüyor.

Geçen yıl, böbrek yetmezliğinden vefat eden Coşkun'un eşi ve çocukları, eski müdürü Mustafa Evgin ile olan davaları ile gündeme gelmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR