Kılıçdaroğlu yürüyüşünün ikinci gününü tamamladı
CHP Genel Başkanı ve beraberindekilerin 'Adalet Yürüyüşü'nün ikinci günü tamamlandı. Grup Kahramankazan ilçesi yakınlarında oluşturulan kampa ulaştı. CHP lideri yol üzerinde verdiği molada teşkilatına seslenerek provokasyon uyarısı yaptı ve "Tahriklere kapılmayın. Bizim amacımız belli. Herkese adalet için yürüyoruz" dedi. Kılıçdaroğlu'nu yürüyüşünün ikinci gününün ardından bir ortopedist spor hekimi kontrol etti ve çeşitli bacak egzersizleri önerdi.
GÜNDEM , 16 Haziran 2017 Cuma, 22:14
Kılıçdaroğlu yürüyüşünün ikinci gününü tamamladı

CHP Genel Başkanı ve beraberindekilerin 'Adalet Yürüyüşü'de ikinci gün Kahramankazan ilçesinin yakınlarında kurulan kamp yerinde tamamlandı. Yol kenarındaki açıklık alana kurulan kamp bölgesinde polis geniş güvenlik önlemleri aldı. Güvenlik önlemleri arasına bugün TOMA'nın da eklendiği görüldü.

Öte yandan CHP lideri kamp yerinde bulunan ve kendisi için hazırlanan karavanda ortopedist bir spor hekimi tarafından kontrol edildi. Doktor kemal Kılıçdaroğlu'na çeşitli bacak egzersizleri tavsiye etti.

CHP kaynaklarından alınan bilgiye göre günlük yürüyüş ve mola mesafeleri de profesyonelllerden görüş alınarak belirlendi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR