Kızı LYS'ye giren baba, strese dayanamayıp...
Aydın'da kızını üniversite sınavına getiren bir baba sınav stresini dayanmayınca kızının sınava girdiği okulun bahçesinde yığılıp kaldı.
GÜNDEM , 17 Haziran 2017 Cumartesi, 17:39
Kızı LYS'ye giren baba, strese dayanamayıp...

Aydın'da kızını üniversite sınavına için getirdiği okulun önünde sınav stresine dayanamayarak baygınlık geçiren ve ilk önce öldü zannedilen bir babaya, okul bahçesinde bulunan sağlıkçı veliler müdahale etti. Uzun uğraşlar sonucu ağzı açılıp dili çekilen veli okula gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

2 MİLYON ÖĞRENCİYİ STRESE SOKAN SINAV BU KEZ VELİLERİ HASTANELİK ETTİ

Ülke genelinde yaklaşık 2 milyon öğrenci ve aileyi ilgilendiren üniversite sınavları sınava giren öğrenciler kadar velileri de strese soktu. Aydın'da üniversite sınavına giren kızını sınava gireceği Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'na getiren Osman Adıgüzel isimli veli kızından daha çok sınav heyecanı yaşadı. Kızı A. Adıgüzel'i sınava gireceği salona uğrulayan baba Osman Adıgüzel, sınav başlamadan okulun bahçesinde ki kamelyada yere yığılıp kaldı.

OKULA ÇAĞRILAN AMBULANSLA HASTANEYE KALDIRILDI

Bir anda yerde hareketsiz yatan veliyi gören çevredekiler şahsı kaldırmak istedilerse de başarılı olmadı. Bu sırada çocuğunu aynı okula sınava getiren Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hemşirelik yapan bir bayan, Osman Adıgüzel'e müdahale ederek ağzını açıp dilini çekmeyi başardı. Çevredeki diğer vatandaşların da yardımı ile uzun uğraşlar sonucu ayıltılan veli, okula çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR