Kızımız pavyona düşürüldü
İstanbul’da 17 gün önce evinden ayrılan 22 yaşındaki P.A., ailesi tarafından Balıkesir'in Bandırma ilçesinde aranıyor.
GÜNDEM , 11 Haziran 2014 Çarşamba, 19:41
Kızımız pavyona düşürüldü

Evden kaçan P.A.'nın, geçtiğimiz günlerde sona eren 'Uluslararası Kuş Cenneti Kültür ve Turizm Festivali'nde, görüldüğü haberini alan ailesi Bandırma'ya geldi. Genç kızın ailesi, Bandırma Kaymakamlığı'na yürüdü. Kaymakamlık girişinde polis tarafından durdurulan aile, kızlarının ilçede bulunan bir pavyonda çalıştırıldığı haberini aldıklarını, şu an bir otelde tutulduğunu iddia etti. Kaymakamlık önünde, ellerinde P.A.'nın fotoğrafı ile yardım talep eden aile fertlerinden biri, "Kızımızı zorla tutuyorlar. İstanbul'dan geldik, şu ana kadar hiçbir şey yiyemedik.

Boğazımızdan lokma geçmedi. Kızımız gidip alınmazsa, kendimi keserim" dedi.Kaymakamlık önünde isyan eden abla S.A. ise, P.A.'nın otelde tutulduğunu belirterek, "20 gündür ne gece ne de gündüzümüz var. 25 Mayıs tarihinde evden ayrıldı. En son Bandırma'da festivalde görülmüş. Biz inanamadık. Pavyonda onu görenler tarif etti. Tarifleri birebir uyuyor. Kızımızın oradan alınmasını istiyoruz" diye konuştu.

P.A.'nın ailesi tarafından kayıp başvurusunda bulunulduğu için arandığı öğrenildi. Kızlarını almadan gitmek istemediklerini söyleyen aile fertlerinin bekleyişi devam ediyor. Diğer yandan emniyete götürülen aile mensuplarından birinin P.A. ile telefonla görüştürüldüğü ve P.A.'nın eve dönmek istemediğini belirttiği iddia edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR