Kocasının korumasıyla aşk yaşayan sosyetik güzel kim?
Sosyetik bir kadının eşi şehir dışına çıktığında koruma ile baş başa romantizm yaşadığı dedikodusu magazin gündemine bomba gibi düştü.
MAGAZİN , 14 Şubat 2017 Salı, 14:47
Kocasının korumasıyla aşk yaşayan sosyetik güzel kim?

Kocasının koruması ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen sosyetik bir kadının, eşi şehir dışına çıktığında, koruma ile baş başa romantizm yaşadığı iddiası sosyete camiasında bomba etkisi yarattı.

Sabah Gazetesi'nden Mert Vidinli, "Yasak aşktan yaş küçültmeye sıcak gündem" başlıklı yazısında sosyetenin konuştuğu olayın detaylarını kaleme aldı.

İşte Vidinli'nin o yazısı;

ÇAĞLA'NIN NAOMI GENİ

Çağla Şıkel, Hakan Akkaya'nın New York Moda Haftası kapsamında düzenlediği defilede baş manken olarak podyuma çıktı. Çağla'yı görenler tüm hafta sonu onu konuştu. Ben de Çağla'ya 'Sende Naomi geni var' diyorum. Biz yaşlanırız, ona bir şey olmaz! Ama bizde de büyük hata var. Kışın yiyip içiyoruz, havalar ısınınca da hızla diyete girip spor salonlarına koşuyoruz. Çağla'nın kusursuz görünümüne birkaç ayda kavuşmak için planlar yapıyoruz.

YAŞ KÜÇÜLTME

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in hangi yıl doğduğu mevzusuyla kafayı bozduğumuz bir hafta sonu atlattık. Kimisi 'Bak yaşını küçük söylemiş' derken, kimisi de 'Kız ağzını bile açmadı' diyordu. Başak, üstüne bir de yalancılıkla suçlandı. Kadın sohbetlerinde itiraflar da ortaya saçıldı. '40 oldum ama 38 diyorum', 'Bazen üç-beş yaş küçük söylüyorum...' Anlayacağınız; Türk kadını yaşını küçültmeyi seviyor. Hatta uzun seyahatlerde, erkek arkadaşlarından pasaportlarını, kimliklerini gizliyorlar!

KORUMA İLE AŞK

Yine düşmüşüm beşli bir kadın grubunun ortasına... Nefes almadan dedikodu yapıyorlar... Mevzuları oldukça iddialı... Sosyetik bir kadından bahsediyorlar; 'Biliyor musun, kocasının koruması ile takılıyormuş. Adam şehir dışına çıktığında, baş başa romantizmin dibine vuruyorlarmış!' Hemen aklıma 'Royals' dizisi geliyor. Elizabeth Hurley'nin başrolünü oynadığı dizideki en dikkat çekici konu, prensesin yakın koruması ile yaşadığı aşk. Bakalım, bizim sosyetik kadınımız 14 Şubat'ı, eşiyle mi yoksa korumasıyla mı kutlayacak...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR