Komşuları Kerimcan Durmaz'ı istemiyor!
Sosyal medya hesabından yayınladığı müstehcen videosuyla büyük tepki toplayan Kerimcan Durmaz'a bir tepki de komşularından geldi. Beykoz'da oturduğu site sakinlerinin Kerimcan'ı istemedikleri iddia edildi.
MAGAZİN , 06 Mayıs 2019 Pazartesi, 16:01
Komşuları Kerimcan Durmaz'ı istemiyor!

Kerimcan Durmaz'ın uçak tuvaletinde çektiği müstehcen videoyu, Instagramhesabından paylaşması büyük tepki toplamıştı. Kerimcan Durmaz, sosyal medyadan yayınladığı videoda, "Öncelikle beni takip eden, başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum." ifadelerini kullandı.

SİTE SAKİNLERİNDEN TEPKİ GELDİ

Özür videosunun ardından tekrar suskunluğa bürünen Kerimcan Durmaz'a bir tepki de oturduğu site sakinlerinden geldi. Posta'dan Eylem İpek Şafak'ın haberine göre, hakkında 14 yıl hapis cezası istemiyle suç duyurusunda bulunulan ve sanat dünyasında eleştiri yağmuruna tutulan fenomen, Beykoz'da oturduğu site sakinlerinden de tepki çekti.

KOVULMASI İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATTILAR

Kerimcan Durmaz'ı artık o sitede istemeyen sakinler, imza kampanyası başlattı. Durmaz'ın siteden kovulmasını hedefleyen site sakinlerinin çalışmaları devam ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR