Korku dolu gözlerle izledi!
Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde otomobilin çarptığı motosikletteki iki genç yaralandı. Kaza sırasında olay yerinde bulunan 5 yaşındaki bir çocuk, yaralılara yapılan ilk müdahaleyi korku dolu gözlerle izledi. Bir süre sonra durumun farkına varan bir vatandaş, çocuğu kolundan tutarak uzaklaştırdı.
GÜNDEM , 08 Kasım 2014 Cumartesi, 17:05
Korku dolu gözlerle izledi!
Kaza, Akyazı Ömercikler Mahallesi'nde meydana geldi. Fedai Gözel idaresindeki 54 E 3787 plakalı otomobil karşı yönden gelen Serdar Sogukçelik idaresindeki 54 HT 017 pakalı motosikletle çarpıştı.

\"\"

Kazada motosiklet sürücüsü Serdar Soğukçelik ağır, arkasında bulunan Mustafa Bıçak ise hafif yaralandı. Yaralılara olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibi müdahale ederken, kaza sırasında olay yerinde bulunan çocuklar da sağlık ekibinin çalışmasını izledi.

\"\"

Çocuklardan biri ise kanlar içinde yerde yatan yaralının yanına gidip, korku dolu bakışlarla sağlık ekibinin müdahalesini takip etti. Bir ara elini yumruk yaparak, yüzünü kapatan çocuk durumu fark eden bir vatandaş tarafından olay yerinden götürüldü. Yaralılar, burada yapılan müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR