Korkunç detay! Cinsel organından vurmuşlar
D-100 Karayolu Avcılar mevkiinde bu sabah lüks bir otomobil içerisinde eniştesi Mustafa A.'yı vuran kayınbiraderlerden biri yakalandı. Cinsel organından vurulan Mustafa A., hastaneye kaldırılarak tedaviye alınırken saldırının aldatma sebebiyle gerçekleştiği iddia edildi
GÜNDEM , 28 Kasım 2017 Salı, 13:03
Korkunç detay! Cinsel organından vurmuşlar

Avcılar D-100 Karayolu üzerinde dehşet dolu anların yaşanmasına neden olan saldırıda bir otomobilin önü 2 araç tarafından kesildi. Araçlardan inen 3 kişi kısa süre konuştuğu sürücüye ateş ettikten sonra kaçtı. Saldırıda cinsel organından ve kasığından yaralandığı belirlenen Mustafa A., hastaneye kaldırıldı. Mustafa A'nın hayati tehlikesinin olmadığı bildirilirken, Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Araştırmalarda, daha önce kart dolandırıcılığından suç kaydı olan Mustafa A.'yı vuranların kayınbiraderleri olduğu belirlendi. Polis ekipleri kameralardan belirlenen S.T., U.Ç.T.'yi yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan operasyonda saldırıyı gerçekleştirenlerden biri silahıyla birlikte yakalandı. Saldırının aldatma iddiası sebebiyle gerçekleştiği öne sürüldü. İddiaya göre; Mustafa A. aldattığı eşinden boşanmak istedi. Eşi durumu kardeşlerine anlatınca saldırı gerçekleşti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR