Korkunç olay... Annesinin gözünü elleriyle oydu!
Afyonkarahisar'da darp ettiği annesinin iki gözünü elleriyle çıkartan zihinsel engelli şahıs, doktor kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi.
GÜNDEM , 25 Kasım 2018 Pazar, 12:35
Korkunç olay... Annesinin gözünü elleriyle oydu!

Emirdağ'a bağlı Davulga beldesi Karakuyu Mahallesi'nde saat 12.00 sıralarında meydana gelen olayda, iddiaya göre, akli dengesi yerinde olmayan H.K., aynı evde yaşadığı annesi Sultan K. ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine H.K. annesini dövmeye başladı. Sultan K., dengesini kaybedip yere düşerken vurmaya devam eden H.K., parmaklarını annesinin gözlerine soktu.

Olayı duyan komşular durumu jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede gelen sağlık ekipleri yaralı Sultan K.'ye müdahale ederken, jandarma ekipleri ise evdeki H.K.'yi gözaltına almak istedi. Jandarmaya güçlük çıkaran H.K. gözaltına alınarak karakola götürüldü.

Ambulansla götürüldüğü Emirdağ Devlet Hastanesi'nde iki gözünün de zarar gördüğü belirlenen Sultan K. daha sonra Eskişehir'e sevk edildi.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLDİ

H.K., jandarma eşliğinde sağlık kontrolü için Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne getirildi. Burada yapılan kontrolün sonrasında jandarma ekiplerinin hastaneden çıkardığı H.K., yeniden Emirdağ'a götürüldü. Şüphelinin buradaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi. Diğer yandan H.K.'nin yüzünde çizik ve yara izleri oluştuğu görüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR