Kraliyet ailesinde kurallar yıkıldı
Oturuş biçiminde, el sallama şekline, ayakkabının topuk boyuna kadar katı kuralları olan Kraliyet Ailesi'nde Meghan Markle geldi kurallar yıkıldı.
DÜNYA , 28 Temmuz 2018 Cumartesi, 16:19
Kraliyet ailesinde kurallar yıkıldı

İngiliz kraliyet ailesinin "protokol kurallarını" pek de umursamayan çift Prens Harry ile Meghan Markle, geçtiğimiz gün herkesin önünde öpüşerek, bir kez daha bunu gözler önüne serdi.

Evlendikten sonra Sussex Dükü ve Düşesi unvanlarını alan Markle ile Prens Harry, dün Lesotho'da AIDS'e yakalanan ya da HIV virüsü taşıyan genç insanlara yardım amacıyla düzenlenen Sentebale Polo Kupa'sının konukları arasındaydı.

Yardım toplamak amacıyla oynanan polo maçını Prens Harry'nin takımı kazandı.

Kupa töreni sırasında ise gözlerini kocasından ayıramayan Meghan Markle daha sonra tebrik etmek için de onu öpücüklere boğdu.

Prens Harry ve Meghan Markle, objektifler karşısında birbirlerine dakikalarca süren bir kutlama öpücüğü verdi.

Sosyal medya kullanıcılarının beğenisini kazanan bu tebrik öpücüğü akıllara 31 yıl önce Prenses Diana ve Prens Charles öpüşmesini getirdi.

1987 yılında aynı etkinlikte kocası Charles'le öpüşen Prenses Diana'da çok konuşulmuştu. Prenses Diana da Kraliyet Ailesi'nin katı kurallarına, disiplin düşkünü havasına karşı aykırı bir duruş sergiliyordu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR