Kucağındaki 1,5 aylık bebekle...
Antalya'da 20'nin üzerinde ev ve iş yerinden çelik kasa ve değerli eşya çalan 4'ü kadın 6 kişi yakalandı. Şüphelilerden G.Y.'nin, kucağındaki 1,5 aylık kızıyla hırsızlık yaptığı ortaya çıktı.
GÜNDEM , 10 Haziran 2016 Cuma, 14:58
Kucağındaki 1,5 aylık bebekle...
Özellikle Aksu İlçesi'nde hırsızlık olaylarının artması üzerine geniş çaplı araştırma başlatan Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, bölgede bulunan onlarca kamera görüntülerini inceledi. Hırsızlık yapanların, akraba olan S.N., G.Y., E.N., H.D. ile A.D. ve A.D olduğu belirlendi. Polis çete üyelerinin çalıntı plakalı bir otomobille Varsak Mahallesi'nde ormanlık alana doğru seyir halinde olduğu bilgisine ulaştı. Ormanlık alana çaldıkları kasa ve malzemeleri bıraktığı görülen şüpheliler, operasyonla yakalandı. 

Şüphelilerden G.Y.'nin kucağında 1,5 aylık kızıyla hırsızlık yaptığı, şimdiye kadar 20 ev ve iş yerinden altın, para, çelik kasa çaldıkları ortaya çıktı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda, alçı tavan içine saklanmış 260 bin TL değerinde altın bulundu. Şüphelilerin, yakalanma korkusu nedeniyle çaldıkları çelik kasaları da ormanlık alanda parçalayarak açtıkları ortaya çıktı. 

İfadeleri tamamlanan şüpheliler, öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR