Kulüp bul Cuenca
Bursaspor’a Deportivo La Coruna’dan transfer edilen ve beklenen seviyeye ulaşamayan Isaac Cuenca’dan kulüp bulması istendi. Konu dün Özlüce Tesisleri’ne gelen temsilcisine iletildi.
BURSASPOR , 23 Ocak 2016 Cumartesi, 08:29
Kulüp bul Cuenca
MENAJERİ BURSA’DAYDI

Barcelona altyapısından yetişen ve Bursaspor’a büyük umutlarla Deportivo La Coruna’dan transfer edilen Isaac Cuenca gönderilecekler listesine alındı. Hamza Hamzaoğlu’nun oynanan hazırlık ve resmi maçların ardından kararını verdiği ve yönetim kuruluna Cuenca’yı kadroda görmek istemediğini ilettiği öğrenildi. Bu gelişmenin ardından da Isaac Cuenca, menajeriyle birlikte dün Özlüce Tesisleri’nde yönetimde görüştü. 

FREY İÇİN GÖRÜŞÜLECEK

Cuenca’nın yanı sıra sadece tek maçta parlayan ancak ardından verilen şansları iyi kullanamayan Bakaye Traore’nin de gönderilecekler listesinde olduğu ve konunun ilerleyen günlerde görüşüleceği ifade edildi. Yönetim ayrıca sözleşmesi feshedilen fakat parası geçmiş yönetim tarafından ödenmeyen Sebastien Frey’in menajeri Erk Toros’u da Bursa’ya davet etti. Ali Ay yönetimi Frey’in temsilcisiyle görüşerek aradaki sıkıntıyı giderme yoluna gidecek. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR