Le Guen: Çalışmaya devam edeceğiz
Timsah'ın tecrübeli Teknik Direktörü Paul le Guen maç sonu açıklamasında, "Zor bir maçtı. Ancak tüm oyuncularım yüzde yüzünü verdi. Buradan çıkacak tek sonuç çok çalışmaya devam edeceğimiz" dedi.
BURSASPOR , 27 Ağustos 2017 Pazar, 07:55
Le Guen: Çalışmaya devam edeceğiz

2-1'lik Beşiktaş yenilgisinin ardından açıklamalarda bulunan Bursaspor Teknik Direktörü Paul le Guen, takımın performansını övdü.

Le Guen, "Özellikle ilk yarı takım içindeki organizasyonumuzu çok üst seviyede tuttuk. Böyle olunca da Beşiktaş'ın işini çok zorlaştırdık. Rakibimiz şampiyon kadrosuna Pepe, Medel gibi oyuncularını katmış. Zor bir maç olacağını biliyorduk. Kafamızı kaldırmamız gerekiyor. Utanılacak bir şey yok. Tüm oyuncularım yüzde yüzünü verdiler. Teknik kalitemiz yetmedi diyebiliriz ama buradan çıkabilecek tek bir sonuç var o da alçakgönüllü bir şekilde çok çalışmaya devam etmemiz. Diğer takım iyiydi ama biz de onların çok uzağında değildik. Sağ bek ihtiyacımız mutlaka var. Barış bugün iyiydi ama o bölgedeki tek oyuncumuz. O yüzden o bölgeye takviyeler yapmamız gerekecek. Bir ofansif oyuncu daha alabiliriz" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR