Le Guen:''Çok iyi olacak''
İyi bir kamp dönemi gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını belirten Fransız çalıştırıcı, "Transferde size isim veremem. Önceliğimiz 11'e katkı yapacak futbolcular olmak üzere 2-3 oyuncu alınırsa iyi olacaktır" dedi.
BURSASPOR , 11 Ocak 2018 Perşembe, 08:20
Le Guen:''Çok iyi olacak''

HABER I Tolga ÖZTAŞ I

Devre arası kamp çalışmaları için Belek'te bulunan Bursaspor'da, dün Fransız teknik direktör Paul Le Guen basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İlk olarak kampı değerlendiren Le Guen, "Öncelikle mutluyum. Gerçekten iyi şartlarda kamp yaptık. Sahalar çok güzeldi. Hedefimiz iyi antrenmanlar yapmaktı. Bunu gerçekleştirdik. Bu yüzden mutluyum. Ligin ikinci yarısında gelişmeye devam etmeliyiz. İyi oyuncular da kadroya katmamız gerekiyor. Ne kadar güçlü kadronuz olursa bu daha kolay olur. Bence devamlılık çok önemli. Gelişmeye devam etmeliyiz. Hazırlık karşılaşmasında kırılgan durumdaydık. Belli bölümleri iyi oynuyoruz ama 90 dakikaya yayamıyoruz. Devamlılık çok önemli" diye konuştu.

Transfer konusunda ketum bir tavır sergileyen Paul Le Guen, mevki konusunda bile bilgi vermeyi reddetti. Fransız çalıştırıcı, "Ben size transferde isimler hakkında değerlendirme yapmayacağım. Transfer konusunda gizlilik korunmalı. Başkanımızla devamlı iletişim halindeyim. Elimden geldiğince yardım etmek istiyorum. İmza atılana kadar açıklama yapmamamız lazım. Dedikodu olacaktır, isimler olacaktır. Bir oyuncunun ismini telaffuz etmek benim görevim değil. Ben sır tutmak istiyorsam, tutarım. Ancak önceliğimiz 11'e katkı yapacak futbolcular alınması. 3 oyuncu alınırsa iyi olacaktır. Bu biraz da takımdan ayrılacak futbolcuların sayısı ile alakalı. 2-3 oyuncu transfer edebilirsek bizim için iyi olacaktır" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR