Le Guen ilk kez kampa alıyor
Yarın oynanacak Beşiktaş maçı öncesi Bursaspor'da ilan edilen seferberlik farklı bir uygulamayı da beraberinde getirdi. Le Guen göreve geldiğinden bu yana ilk kez takımını kampa almaya karar verdi.
BURSASPOR , 01 Şubat 2018 Perşembe, 07:29
Le Guen ilk kez kampa alıyor

HABER I Süha GÜRSOY I

SERBEST BIRAKMIŞTI

Süper Lig'de üst üste alınan kötü sonuçlar üzerine olağanüstü günler yaşayan Bursaspor'da Beşiktaş maçı öncesi teknik direktör Paul Le Guen farklı bir uygulamayı hayata geçirme kararı aldı. Göreve geldiği günden bu yana iç sahada oynanan maçlarda takımını kampa alma konusunda serbest bırakan ve isteyen futbolcunun maçtan bir gece önce Özlüce'de kalmasına imkan tanıyan Fransız teknik adam sistem değişikliğine gitti.

UYGULAMA BAŞLIYOR

Buna göre Bursasporlu futbolcuların tamamı yarın akşam oynanacak Beşiktaş maçı öncesi Özlüce Tesisleri'nde kampa girecek. Futbolcular antrenmandan sonra tesislerden ayrılamayacak ve tamamen karşılaşma üzerine yoğunlaşacak. Fransız teknik adamın Bursaspor'daki oyuncuları maçlardan önce serbest bırakma uygulaması daha önceki teknik adamlar tarafından denenmemişti. Paul Le Guen'in bu tutumunu ilerleyen maçlarda devam ettirip ettirmeyeceği belirsizliğini koruyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR