Lindsey Pelas'dan şok karar
Geçtiğimiz yıl dünya kamuoyunun gündemine, büyük göğüsleriyle dahil olan manken Lindsey Pelas'tan yeni bir açıklama geldi.
MAGAZİN , 08 Nisan 2018 Pazar, 21:31
Lindsey Pelas'dan şok karar

Dünya, Lindsey Pelas'ı iri göğüsleri ve kusursuz vücuduyla tanıdı. Pelasi ağırlığı dolayısıyla sürekli sırt ağrısına sebep olduğu göğüslerinden duyduğu memnuniyetsizliği geçen yıl dile getirmişti. 26 yaşındaki model, göğüs küçültme ameliyatı geçirmeyi düşündüğünü itiraf etmişti.

Toplamda 9.8 kilogram ağırlığındaki göğüslerinin hayatını olumsuz etkilediğini söyleyen Pelas, İngiltere'nin çok okunan gazetelerinden The Sun'a konuştu.

Pelas, "Benim gibi göğüslere sahip olan birinin küçültme operasyonu yapması çılgınca. Bunlar herkesin hayalini süsleyen göğüsler, asla bunları küçültmem" ifadesini kullanarak geçmişteki açıklamasını adeta yalanladı.

Pelas, sütyen takmakta zorlandığını söylerken, "11 yaşındayken göğüslerimin büyük olması için dua ediyordum. En büyük hayalim buydu ve bu gerçekleşti. Vücudumu değiştirmeyeceğim" dedi.

Pelas, kadınların istediklerini yapmaları gerektiğini söylerken, "Bence kadın bedeni çok güçlü ve kadınlar bunu kullanabilmeli" diyerek son dönemde gündeme gelen #metoo (Ben de) hareketine destek verdiğini aktardı.

Haberin fotoğrafları için TIKLAYIN

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR