Loris Karius'un hedefinde şimdi de seksi sunucu var!
Beşiktaş'ın yakışıklı kalecisi Loris Karius'un, ünlü sunucu Dilay Korkmaz'a da mesaj attığı ortaya çıktı. Magazin D Cumartesi'nin sunucusu Dilay Korkmaz, "Loris Karius, Türkiye'ye ilk geldiğinde bana da DM'den mesaj attı." dedi.
MAGAZİN , 01 Kasım 2018 Perşembe, 23:00
Loris Karius'un hedefinde şimdi de seksi sunucu var!

Magazin D Cumartesi'nin sunucusu Dilay Korkmaz, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Güzel sunucu canlı yayında çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

"ADAM ÇOK YAKIŞIKLI"

Katıldığı programda açıklamalar yapan güzel sunucu Korkmaz, "Loris Karius, Türkiye'ye ilk geldiğinde bana da DM'den mesaj attı. Ama ben onu ifşa etmedim. Adam bekar sonuçta ifşa olayı saçma geliyor. Sadece Loris değil Türkiye'den birçok futbolcu mesaj atıyor. Hatta bir takımdan üç, dört hatta daha fazla futbolcunun mesaj attığı bile oldu. Amaçları ne, ne yapmaya çalışıyorlar ben anlamıyorum aynı takımdan mesaj atanları. Loris Karius mesaj attı ben cevap vermedim, o da başka mesaj atmadı. Adam çok yakışıklı ama ben onunla görüşmedim çünkü çok çapkın." dedi.

"SEN GELDİN MAÇI KAZANDIK"

Açıklamalarına devam eden Korkmaz, "Galatasaray, Beşiktaş diğer takımlardan da mesaj atanlar oldu. 'Naber, nasılsın' diye yazmıyor futbolcular. Mesela ben Beşiktaşlıyım maça gidiyorum. Fotoğraf paylaşıyorum, akşam mesaj geliyor 'sen geldin biz maçı kazandık.' ne alakası var ben tuttuğum takımı desteklemeye geldim." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR