Mahalleliyi sokağa döken yangın!
Beyoğlu'nda bir apartmanın girişindeki elektrik panosunda çıkan yangın, bina ve mahalle sakinlerini sokağa döktü. Binanın merdiven boşluğunda yoğun duman birikirken, küçük çaplı yangını mahalle sakinleri söndürdü. İtfaiye ekipleri de binadaki dumanı tahliye etti.
GÜNDEM , 13 Nisan 2019 Cumartesi, 07:39
Mahalleliyi sokağa döken yangın!

Kulaksız Mahallesi Dutdibi Sokak'ta bulunan bir apartmanın girişinde bulunan elektrik panosunda bugün saat 03.00 sıralarında kısa devre nedeniyle yangın çıktı. Kablo ve benzeri plastik tesisat malzemelerini tutuşturan alevlerin dumanı, binanın merdiven boşluğunu sardı.

Yangını fark eden apartman sakinlerinin çağrısı üzerine ilk müdahale komşular tarafından yapıldı. Ardından itfaiye ekiplerine haber verildi. Apartmandaki duman havalandırma pencereleri ve kapılar açılarak boşaltılmaya çalışılırken, olay yerine gelen itfaiye ekipleri de dumanı tamamen tahliye etti. Polis, bu sırada çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri de olay yerinde hazır bekletildi. Mahalle sakinleri ise yangın nedeniyle paniğe kapılıp sokağa döküldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR