Mahir Ünal'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal MKYK toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM , 06 Nisan 2018 Cuma, 18:40
Mahir Ünal'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler

Ünal, Kılıçdaroğlu'na Zeytin Dalı harekâtına katılan Mehmetçik'e moral ziyaretinde bulunmak için Hatay'a giden ünlü isimlere verdiği tepkiye, 'Ben gerillayı oynamak istiyorum" diyerek terör seviciliğini ifşa eden sanatçı benzerlerine sahip çıkan Kılıçdaroğlu acaba bu ülkenin meşru seçilmiş cumhurbaşkanıyla birlikte sanatçıların terörle savaşan Mehmetçiği ziyaret etmesinden neden rahatsız olduğunu çok iyi biliyoruz' şeklinde yanıt verdi

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal MKYK toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu.

İşte Ünal'ın sözlerinden satır başları:

Özellikle sanatçılarımıza yönelik ifadeler son derece çirkin ifadelerdi. Kılıçdaroğlu son derece bölücü ve çirkin bir dil kullanmıştır.

"Ben gerilla annesini oynamak istiyorum" diyerek terör seviciliğini ifşa eden sanatçı benzerlerine sahip çıkan Kılıçdaroğlu acaba bu ülkenin meşru seçilmiş cumhurbaşkanıyla birlikte sanatçıların terörle savaşan Mehmetçiği ziyaret etmesinden neden rahatsız olduğunu çok iyi biliyoruz.

Terörle mücadeleyi eğer siz siyasi iradenin başarısı olarak göremeyecekseniz bunu neyle açıklayacaksınız. Fırat Kalkanı'nı, Zeytin Dalı'nı Devletin kendi başına yaptığı bir şey olarak görecekseniz bunu nereye koyacaksınız. Zeytin Dalı da, Fırat Kalkanı da bu milletin yetkilendirdiği siyasi iradenin başarısıdır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR