Meğer timsah gözyaşlarıymış…
Mevcut fotoğraf gösteriyor ki Bursaspor’da başkanlık yarışı önümüzdeki süreçte hayli kızışacak. Bu gayet normal.
BURSASPOR , 15 Mayıs 2013 Çarşamba, 08:40
Meğer timsah gözyaşlarıymış…

Bursa Hakimiyet Gazetesi Spor Müdürü Süha Gürsoy Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın ölümünün ardından Bursaspor'da yaşanan dikkat çekici gelişmeleri kaleme aldı.

İşte Gürsoy'un o yazısı:

Mevcut fotoğraf gösteriyor ki Bursaspor’da başkanlık yarışı önümüzdeki süreçte hayli kızışacak.
Bu gayet normal.
Seçme ve seçilme hakkına sahip her genel kurul üyesi kendine ve ekibine güveni-yorsa başkanlığa adaylığını koyabilir. Ancak, bu adımlar atılırken herkesin dikkatli davranması, örf ve adetlere de uyması gerekir. Sonuçta görev başında vefat eden şampiyon bir başkanın koltuğuna oturulacak.
Bunu niye mi yazıyorum?
İşte nedeni…
Sadece Bursaspor camiasının değil, Türk futbol kamuoyunun yas tuttuğu günlerde Bursaspor yönetiminde yaşanan olaylar insanı çileden çıkarır nitelikte. Bursasporlu teknik heyet ve futbolcuların hatta ve hatta taraftarların travmatik bir maça hazırlandıkları dakikalarda Özlüce Tesisleri’ndeki başkanlık odasında kimsenin tasvip edemeyeceği olaylar meydana geldi.
Az önce de belirttiğim gibi herkesin adaylığını açıklama hakkı var. Bu durum mevcut yönetimdeki üyeler için de geçerli. Fakat yönetimde merhum Başkan İbrahim Yazıcı’nın anısına saygı derseniz, işte o yok.
Üç ya da dört üyeyi tenzih ederek söylüyorum, cenaze töreninde dökülenler timsah gözyaşlarıymış.
İşte kanıtı…

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR