Mehmet Çevik bomba gibi dönüyor!
Türk pop müziğinin güçlü sesi Mehmet Çevik, kendine has yorumuyla yeniden hayat verdiği yeni şarkısı 'Çiçeğim'le çok iddialı geliyor.
MAGAZİN , 05 Haziran 2018 Salı, 14:33
Mehmet Çevik bomba gibi dönüyor!

Sahnelerin vazgeçilmez sesi Mehmet Çevik, dördüncü single çalışması 'Çiçeğim'i dinleyicisiyle buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşıyor. 11 Haziran'dan itibaren müzikseverlerle buluşacak olan şarkı, yaz mevsimine damga vuracak. 'Çiçeğim'e bir de ünlü yönetmen Behzat Uygur yönetmenliğinde klip çeken Mehmet Çevik, dördüncü single'ı ile müzik sektöründeki yerini daha da sağlamlaştırmak istiyor.

ÇOK SEVDİĞİM BİR ESER

'Acı Baharat', 'Aşka Tövbeliyim' ve 'Çıtır Çıtır' isimli single çalışmalarının ardından bu kez neden bir cover yaptığını açıklayan Mehmet Çevik, "Çiçeğim benim de çok sevdiğim bir eser olmasının yanısıra neredeyse her sahne çalışmamda dinleyiciden gelen istek şarkıydı. Seyircilerim bu şarkıyı benden dinlemekten büyük keyif alıyorlar. Ben de Çiçeğim'i tüm Türkiye'nin bir de benden dinlemesini istedim" dedi. 11 Haziran'da tüm dijital platformlar ve radyolarda yayınlanacak olan Mehmet Çevik imzalı 'Çiçeğim'in klibi ise video müzik kanallarının yanısıra video paylaşım siteleri ve sosyal medyada da seyirciyle buluşacak. 'Çiçeğim'le müzikteki başarısını daha da perçinlemeye hazırlanan Mehmet Çevik, öte yandan her yıl olduğu gibi bu yaz da sahne çalışmalarına ara vermeksizin devam edecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR