Meksika depreminde korkutan Survivor detayı
Survivor yarışması ile ünlenen Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından Meksika depremiyle ilgili şaşırtıcı bir detayı paylaşıp "İyi ki orada değiliz" notunu düştü.
DÜNYA , 08 Eylül 2017 Cuma, 13:24
Meksika depreminde korkutan Survivor detayı

ABD Sismik Araştırmalar Merkezi'nin (USGS) verilerine göre, Meksikaaçıklarında 8.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bölgede Tsunami uyarısı verildi.

HAKAN HATİPOĞLU'NDAN İLGİNÇ AÇIKLAMA

Yapılan ilk açıklamalara göre Chiapas eyaletinde 5 kişi hayatını kaybetti. Yaşanan korku dolu anların atlatılmasından sonra günlük hayatlarına dönmeye çalışan halk bir yandan da depremde oluşan zararları kestirmeye çalışırken Survivor Panorama programının sunucusu ve bir dönem Survivor yarışmacısı da olan Hakan Hatipoğlu'ndan ilginç bir detay geldi.

"İYİ Kİ ORADA DEĞİLİZ ŞU AN"

2009 ve 2010 yıllarında düzenlenen Survivor Kızlar-Erkekler'de yarışmacı olan Hatipoğlu, depremin vurduğu yerlerden birinin 2010 yılında çekim yaptıkları ada olduğuna işaret ederek şu paylaşımı yaptı: "2010 Survivor'ın çekildiği Panama Pearl Island'ın çok yakınında 8.1 deprem ve ardından tsunami... O ıssız küçücük adada iyi ki değiliz şu an..."

SON 100 YILIN EN BÜYÜĞÜ

Öte yandan depremin büyüklüğünü 8.2 olarak duyuran Meksika Devlet Başkanı Enrique Pena Nieto, "Son 100 yılda ülkede meydana gelenlerin en büyüğü" diyerek sarsıntının şiddetini gözler önüne serdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR