Meral Akşener: "Vız gelir,tırıs gider..."
MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, kongreyi başarabilmenin kendisi için hayatının en önemli hedefi olduğunu belirterek, "Bu kadar önemli hedef ve bunları görerek bu hedef üzerinde yürümeye çalıştığım için şu andaki Türkiye'deki bütün güç odakları bana saldırıyor ama vız gelir, tırıs gider" dedi.
BURSA , 24 Nisan 2016 Pazar, 14:31
Meral Akşener: "Vız gelir,tırıs gider..."
MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Bursa'da bir otelde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

MHP'nin potansiyeli itibariyle iktidar partisinin en güçlü alternatifi ve seçeneği olduğunu ifade eden Akşener, "Bunu anlatmaya çalışarak yürüyorum ben 30 Kasım'dan beri. İnsanlar bana genellikle, 'Bunu normal şartlarda yapabilirsiniz ama Türkiye'nin şartları anormal. Dolayısıyla bu kongre olmaz. Siz ne yapacaksınız?' diye soruyorlar. Ben de alternatif seçeneğin MHP olacağını, burada bu işi başaracağımızı söyledim. Bu kongreyi başarabilmek artık benim için hayatımın en önemli hedefi oldu. Bu kadar önemli hedef ve bunları görerek bu hedef üzerinde yürümeye çalıştığım için şu andaki Türkiye'deki bütün güç odakları bana saldırıyor ama vız gelir, tırıs gider" dedi.

"BU MÜCADELE KALICI BİR MÜCADELE"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in internet sitesinde kendisinin paralelci olduğunun yazıldığını ifade eden
Akşener, "Fakat 1 Kasım seçimlerine giden hükümette bana resmi bir şekilde başbakan yardımcılığı teklif ettiler. Ben hemen reddettim, sayın Türkeş gitti. Sayın Türkeş ile giderdik, burada başbakan yardımcısı olarak oturuyor olurdum. Bursa'yı ziyaret etmişsem sizinle başka konular üzerinden konuşuyor olurduk ama bugün tırnaklayarak bir mücadele veriliyor. Bu mücadelenin arka planını anlatsam inanamazsınız. Bu mücadele kalıcı bir mücadele. Türkiye'nin buna muhtaç olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR