Mesut Bakkal'dan 'pozitif' mesaj!
Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, dün futbolcularına Trabzonspor maçının analizini yaptırdı. Çalışma bu nedenle 25 dakika geç başladı. Antrenman sahasına ayak basarken 'pozitif olalım' diyen Bakkal, bu enerjinin sezon sonuna kadar devam etmesini istedi.
BURSASPOR , 16 Nisan 2019 Salı, 08:24
Mesut Bakkal'dan 'pozitif' mesaj!

Bursaspor Teknik Direktörü unvanıyla çıktığı ilk maçta Trabzonspor'a 1-0 kaybeden Mesut Bakkal asla pes etmeyeceklerinin sinyalini dün verdi. Oyuncularıyla bir toplantı yapan deneyimli çalıştırıcı Yeşil Beyazlı kramponlara karşılaşmanın maç analiz görüntülerini izlettirdi. Antrenman da bu nedenle yaklaşık 25 dakika geç başladı. Mesut Bakkal futbolcularına analiz toplantısı sırasında yaptıkları hataları tek tek görüntüler eşliğinde anlatı.

BU ENERJİ SÜRSÜN

Toplantıda kesinlikle pes etmeyeceklerini söylediği öğrenilen deneyimli çalıştırıcının oyuncularına da bunu aşıladığı bildirildi. Kalan tüm maçlara galibiyet parolasıyla çıkacaklarını söyleyen deneyimli teknik adam dünkü antrenman öncesinde de duyduğu özgüveni gözler önüne serdi. Antrenmana çıkarken sahaya ayak bastığı anda medya mensuplarına 'pozitif olalım' diye seslenen Bakkal, bu enerjiyi tüm tesise yaymaya çalıştığını söyledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR