Mesut Özil evleniyor! İşte düğün tarihi
İki yıl önce yaşadıkları aşka kaldıkları yerden devam eden Amine Gülşe ile Mesut Özil, nişan yüzüklerini takar takmaz evlilik hazırlıklarına başladı. Ünlü çiftin, temmuz ayında Almanya'da dünyaevine gireceği konuşuluyor.
MAGAZİN , 03 Mart 2017 Cuma, 17:23
Mesut Özil evleniyor! İşte düğün tarihi

Arsenal forması giyen Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, adım adım evliliğe doğru ilerliyor. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; yaklaşık 2 yıl önce de aşk yaşayan ikili, şu sıralar düğün hazırlıklarıyla meşgul.

Geçtiğimiz ay Londra'da aşkları belgelenen ünlü çiftin, Özil'in doğup büyüdüğü Almanya'da bu yaz dünyaevine gireceği konuşuluyor.

Geçtiğimiz günlerde takımından izin alıp İstanbul'a gelen Mesut Özil, Boğaz manzaralı 4 odalı lüks bir daire bulmak için, emlakçıları da tek tek gezdi. Hayallerindeki evi bulduğu takdirde 7 milyon doları (yaklaşık 25 milyon lira) gözden çıkaracak olan ünlü futbolcunun düğün için hazırlıkları bununla kalmadı.

OTELLERİ DOLAŞTI

Geçtiğimiz haftalarda nişanlandığı Amine Gülşe ile Almanya'daki düğünün ardından İstanbul'daki yakın dostları için de kutlama yapmak isteyen Özil, Çırağan başta olmak üzere 5 yıldızlı otelleri de ziyaret etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR