Meteoroloji'den Bursa açıklaması: Sağanak yağış... (2 Mart 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 2 Mart 2021 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa haftanın ikinci gününe yağışla uyanırken hava sıcaklığı ise sabah saatlerinde 3 derece, gün içerisinde ise en yüksek 8-9 derece. Yağış bugün şehri terk ederken, akşam saat 18.00'a kadar yer yer etkili olması bekleniyor.
BURSA , 02 Mart 2021 Salı, 08:04
Meteoroloji'den Bursa açıklaması: Sağanak yağış... (2 Mart 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da haftanın ikinci günü yağışla başladı. Sabah saatlerinde şehir genelinde yer yer yüzünü gösteren yağışla birlikte sıcaklık 3 derecelere kadar geriledi.

Bursa'da gün içerisinde ise termometrelerin en yüksek 8-9 dereceyi görmesi bekleniyor.

Gün boyu aralıklarla devam edecek yağış, akşam saatlerinden itibaren yerini çok bulutlu bir havaya bırakarak şehri terk ediyor.

YAĞIŞA SONRASI SOĞUK HAVA GELİYOR

Bursa'da akşam saatlerinden itibaren sona erecek yağışın ardından hava sıcaklığı gece eksi derecelere kadar gerileyecek.

Yarın (ÇARŞAMBA) sisli ve bulutlu havayla birlikte en düşük sıcaklık eksi 2 derece olurken, gün içerisinde ise termometreler 11 dereceyi ölçecek.

Perşembe günü için de en yüksek sıcaklığın 13 derece olacağı bir hava durumu beklenirken, cuma günü termometreler 19 dereceye kadar yükseliyor.

Cumartesi günü ise 17 derece olarak ölçülecek sıcaklıkla birlikte hafif yağış geçişlerinin Bursa'da etkili olması bekleniyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (2 MART 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR