Meteoroloji'den Bursa için sıcaklık açıklaması! (3 Mart 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 3 Mart 2021 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'da haftanın üçüncü gününde sabah saatlerinde etkili olan sisli havayla birlikte sıcaklık en düşük 3 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde parçalı bulutlu havayla birlikte en yüksek sıcaklık 12 derece. Öte yandan cuma gününe kadar 20 dereceye ulaşacak termometrelerle birlikte Cumartesi günü için hafif yağış uyarısı yapıldı.
BURSA , 03 Mart 2021 Çarşamba, 08:18
Meteoroloji'den Bursa için sıcaklık açıklaması! (3 Mart 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa genelinde yükselişe geçen sıcaklık gün içerisinde etkini gösterirken, sabah saatlerinde ise termometreler eksi 1 ile 3 derece bandında seyrediyor.

Haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) hava sıcaklığı sabah saatlerinde etkili olan sisli havayla birlikte 3 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde ise sıcaklık 12 dereceye kadar tırmanıyor ve şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli hava hakim.

SICAKLIK YÜKSELİYOR

Bursa'da hava sıcaklığı cuma gününe kadar yükselişte.

Hafta boyu 10 derecenin üzerinde seyreden sıcaklıklar cuma günü 20 dereceye kadar ulaşıyor.

Yarın (PERŞEMBE) sabah saatlerinde eksi 1 dereceye kadar gerileyen sıcaklık, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte 14 derece, cuma günü ise en düşük 2, en yüksek ise 20 derece.

Cumartesi günü için yağış uyarısı yapan meteoroloji, termometrelerin ise gün içerisinde 17 dereceyi göstereceğini bildirdi.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (3 MART 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR