Meteoroloji'den Bursa uyarısı: Sıcaklık düşüyor, kar geliyor... (13 Ocak 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 13 Ocak 2021 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'da haftanın üçüncü gününde hava sıcaklığı sağanak yağışla birlikte 9-10 derece birden düşerek, 10 dereceye kadar geriledi. Gün içerisinde ise özellikle sabah saatleri olmak üzere sağanak yağış şehre hakim. Yağış akşam saatlerinde ve yarın şiddetini kaybediyor, cuma günü ise kar yağışı Bursa'ya geliyor.
BURSA , 13 Ocak 2021 Çarşamba, 08:00
Meteoroloji'den Bursa uyarısı: Sıcaklık düşüyor, kar geliyor... (13 Ocak 2021 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Bursa'da haftanın ilk günüde etkili olan lodoslu havayla birlikte 22-23 derecelere kadar yükselen sıcaklıklar, bugün itibariyle düşüşe geçmiş durumda.

Haftanın üçüncü iş gününde termometrelerde 9-10 derecelik bir düşüş yaşanırken, hava sıcaklığı gün içerisinde ise 10-12 derece civarında.

Sağanak yağışın özellikle sabah saatlerinde etkili olduğu Bursa'da, yağış akşam saatlerine kadar yer yer geçişli olmak üzere yüzünü gösteriyor.

Akşam saatlerinden giderek hızını kaybeden sağanak yağışın yarın ise etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Yarın Bursa'yı en yüksek 6 derecelik bir sıcaklık bekliyor.

CUMA KAR GELEN KAR HAFTA SONU DA DEVAM EDECEK

Bursa'da hava sıcaklığının haftanın ilk gününde 22-23 derece, haftanın son gününde ise 3-4 derece olarak ölçülmesi beklenirken, cuma günü kar yağışın şehir genelinde başta yüksek kesimler olmak üzere yer yer görülmesi bekleniyor.

Meteorolojiden alınan verilere göre, kar yağışlı havanın cumadan başlayarak Cumartesi ve Pazar günü de etkili olması bekleniyor.

Ölçülen hava sıcaklığı ise cumartesi günü 3, Pazar günü 1 derece olması beklenirken, hissedilen sıcaklık ise eksilere düşüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (13 OCAK 2021)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR