Meteoroloji uyardı! Pastırma sıcakları geliyor...
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün verilerine göre sıcaklık iç ve batı kesimlerde 2 ila 6 derece artacak. Bursa'da bugün parçalı ve az bulutlu bir hava olması beklenirken sıcaklığın 22 dereceye kadar yükselmesi bekleniyor.
BURSA , 03 Kasım 2019 Pazar, 09:17
Meteoroloji uyardı! Pastırma sıcakları geliyor...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Türkiye'nin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Muğla kıyılarının yağmur ve sağanak yağışlı diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Marmara, İç Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ile Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yarın (Pazartesi) gece saatlerinde İç Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığı iç ve batı kesimlerde 2 ila 6 derece artacağı, diğer yerlerde değişmeyeceği tahmin edilirken rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI YÜKSELECEK

Bursa'da hava sıcaklıklığının bugün 22 dereceyi görmesi beklenirken, hafta içi 25 dereceye kadar çıkacağı tahmin ediliyor.

BURSA'DA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU RAPORU:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR