Metin Feyzioğlu canlı yayını terk etti
Halk TV'de Baransu'nun tutuklanmasını konusundaki yorumunu Ruhat Mengi'den gelen yanıta çok sinirlenen Metin Feyzioğlu canlı yayını terk etti.
GÜNDEM , 09 Mart 2015 Pazartesi, 07:54
Metin Feyzioğlu canlı yayını terk etti
Halk Tv'de Ruhat Mengi ile Her Açıdan programına konuk olan Türkiye Barolar Birliği BaşkanıMetin Feyzioğlu, sözünün kesilmesinden rahatsız olarak canlı yayını terk etti.

Ruhat Mengi'nin moderatörlüğünde gerçekleşen 'Her Açıdan' programına konuk olan Metin Feyzioğlu, Ruhat Mengi'nin kendisini yanlış anlamasından ve sözünü kesmesinden rahatsız olunca canlı yayını terk etti.

Baransu kavgası ipleri kopardı Yayında yaşanan tartışmanın ardından reklama girilmesiyle programı terk eden Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Twitter'dan yaşanılan olayla ilgili açıklama yaptı. 'Yapılan hakaretler sebebiyle Her Açıdan programını terk ettim. Herkese söz verip, sıra bana gelince duymak istediğini söyletmeye çalış.' diyerek yaşanılanlara tepki gösterdi.

Metin Feyzioğlu, Mehmet Baransu'nun tutuklanması konusundaki değerlendirmesine Ruhat Mengi'den gelen tepki üzerine çok sinirlendi. Feyzioğlu, Ruhat Mengi'nin kendisine hakaret ettiğini söyleyerek programı terk etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR