Metro girişini otopark sandı
Ankara'da metro girişini otopark zanneden sürücü, aracını merdivenlerde güçlükle durdurdu.
GÜNDEM , 19 Nisan 2013 Cuma, 21:13
Metro girişini otopark sandı

Başkente şehir dışından gelen bir sürücü metro girişini otopark girişi sanınca akıl almaz bir kaza yaşandı.Metroya binmek üzere istasyona giden yolcular metro merdivenlerinden inen otomobili görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

Zonguldak'tan Ankara'ya gelen Eray Ulukaya, Kızılay'da otomobilini otoparka park etmek istedi. Ankara'yı bilmeyen Ulukaya, Ankaray Kolej İstasyonu girişini otopark girişi sandı. Ulukaya 67 TR 979 plakalı otomobili ile otopark girişi sandığı Ankaray istasyonunun girişine yönlendi. Merdivenlerden bir süre aşağı inen otomobil son anda durdu. Kazada kimsenin yaralanmaması sevindirirken sürücü bir süre olayın şaşkınlığını yaşadı.

OTOPARK GİRİŞİ SANDIM

Ulukaya, il dışından geldiğini belirterek "Otopark girişi sandım, nasıl oldu anlamadım" dedi. Vatandaşlar ise metro girişinde daha önce demirler bulunduğunu belirterek önlem alınmasını istedi.

Sabah işlerine giden Başkentliler ise olayı şaşkın bakışlarla izledi. Bazıları ise cep telefonları ile bu ilginç kazayı görüntülemeye çalıştı. Polis ve itfaiye ekiplerinin çalışmalarını tamamlamasın ardından otomobil çekici yardımıyla dışarı çıkarıldı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR