Miley Cyrus'un çantasından dolarlar fışkırdı
197 milyon dolar serveti bulunan Miley Cyrus, çantasına sığmayan dolarlar ile New York sokaklarında nişanlısı Liam Hemworth ile görüntülendi.
MAGAZİN , 18 Haziran 2016 Cumartesi, 17:57
Miley Cyrus'un çantasından dolarlar fışkırdı
Miley Cyrus eski nişanlısı Liam Hemworth ile Manhattan'da akşam yemeği için salı günü tekrar bir araya geldi. 23 yaşındaki pop müzik divası, 26 yaşındaki nişanlısının kendisine 2012 yılında hediye ettiği 100 dolar değerindeki yüzüğünü sergiledi.

ÇANTASINDAN DOLARLAR FIŞKIRDI

Çift kalacakları otele doğru el ele giderken görüntülendi. Bu sırada 23 yaşındaki oyuncunun çantasından fışkıran dolarlar dikkati çekti.Aralık ayında Miley ve Liam'ın birbirlerine karşı olan aşklarının tekrar alevlendiği iddia edilmiş, mart ayında aralarındaki ilişki doğrulanmıştı.

ÇOCUK TARTIŞMASI YAŞANMIŞTI

Cyrus ile çocuk sahibi olma konusunda uzun süredir tartışan Hemsworth uygun zamanın geldiğini hissettiklerinde çocuk sahibi olacaklarını söyledi. Hala çok genç olduğunu ve çocuk sahibi olmadan yapacak çok şeyinin olduğunu belirten Hemsworth hayatının ilerleyen yıllarında çocuk sahibi olabileceğini belirtti.

BU YAZ EVLENECEKLER Mİ?

ABD'li oyuncu ve model, bir Disney televizyon dizisi olan 'Hannah Montana'daki 'Miley Stewart/Hannah Montana' rolüyle adından söz ettirmişti. Us Weekly magazin dergisi ise bu yaz çiftin evleneceğini iddia etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR