Milli sporculardan Başkan Aktaş'a ziyaret
Hazırlık kampını Bursa'da yapan ve Makedonya'da gerçekleştirilecek Avrupa Dağ Koşusu Şampiyonası'na katılmaya hazırlanan Atletizm Milli Takımı sporcuları, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ziyaret etti.
BURSA , 29 Haziran 2018 Cuma, 11:00
Milli sporculardan Başkan Aktaş'a ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, milli takım sporcularını makamında ağırladı. 16 sporcuya başarılar dileyen Başkan Alinur Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sporcuların Makedonya'daki Avrupa Şampiyonası'nda milli takımımızı ve Türk bayrağını en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını ifade eden Başkan Aktaş, "Milli sporcularımız şampiyona öncesi hazırlıklarını Bursa'da yaptı. İstedikleri sonuçları almaları için dua edeceğiz. Şimdiden başarılar diliyorum. Yokuşları düz olsun. Yarışlarda en iyi dereceleri elde ederek, ülkemize sevinçle döneceklerine inanıyorum" dedi.

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanvekili Muzaffer Karadeniz, Dağ Koşuları Koordinatörü Hasan Babaç, Bursa İl Temsilcisi Kadir Hamzaçebi, Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi Gökhan Dinçer ve antrenörlerin de hazır bulunduğu ziyaretin sonunda 'Başkan Aktaş tarafından' sporculara çeşitli hediyeler takdim edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR