Milyoner sevgilisinden dayak yedi, paylaştığı fotoğrafla fenomen oldu!
22 yaşındaki Brezilyalı öğrenci Melissa, milyoner sevgilisinden dayak yedikten sonra paylaştığı fotoğrafla internette fenomen oldu.
YAŞAM , 06 Ekim 2018 Cumartesi, 15:53
Milyoner sevgilisinden dayak yedi, paylaştığı fotoğrafla fenomen oldu!

Florida'da üniversite okuyan 22 yaşındaki Brezilya'lı öğrenci Melissa Gentz instagram hesabından bir fotoğraf paylaştığı için 25 yaşındaki milyoner işadamı erkek arkadaşı Erick Bretz tarafından feci bir şekilde dövüldü. Melissa, sosyla medya hesabından gördüğü şiddetin göstermek için morarmış gözleri ve çizikler içinde olan yüzünün fotoğrafını paylaştı. Şiddet fotoğrafını paylaşan genç kızın Instagram'daki takipçi sayısı birden artmaya başladı.

KAPIYI KAFASINDA KIRDI

Sevgilisinden dayak yiyen Melissa, paylaştığı fotoğrafta göğüs dekoltesinin çok açık olduğunu söyleyen erkek arkadaşının kendisini saçlarını çekip yere yatırdıktan sonra tekme atıp yumrukladığını ve hızını alamayıp kafasını kapıya vurduktan sonra saçlarını kestiğini söyledi. Melissa, evden kaçmayı başarıp polise sığındı, eve gelen polis, Bretz'i evde kanepe üzerinde yatarken gördü.

KEFALETLE SERBEST KALDI

Brezilyan'nın en zengin adamlarından bir tanesinin oğlu olan Bretz, eve gelen polis tarafından gözaltına alındıktan sonra kefaletle serbest bırakıldı.

TAKİPÇİ SAYISI 200 BİNLERE ÇIKTI

Daha önce İnstagram'da 2,000 takipçisi olan Melissa, fotoğrafları paylaştıktan sonra takipçi sayısı 218,000 oldu.

Haberin fotoğrafları için TIKLAYIN

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR