Milyonluk popo
Brezilyalı model Rayssa Teixeira Melo, canlı yayında sunucunun kalçasını ellemesi üzerine, 110 santimlik poposuna 230 bin sterlinlik (yaklaşık 1 milyon 196 bin TL) sigorta yaptırdı...
MAGAZİN , 04 Aralık 2017 Pazartesi, 12:39
Milyonluk popo

Seksi model kalçalarına sigorta yaptırdı. Brezilya'da bir televizyon kanalında yayınlanan sağlık programına konu mankeni olarak katılan Rayssa Teixeira Melo, tacize uğrayınca çok sinirlendi. Sunucunun eli, güneş kremi sürme şekli gösterirken, genç modelin poposuna kayıyor. Melo uyarsa da sunucu aynı hatayı tekrar edince, yüzüne okkalı bir tokat yiyor. Kimilerinin, "düzmece" dediği olay sonrası konuşan Melo, poposunu sigortalattığını söyledi.

Yayında yaşadığım felaket sonrası şöhretimi borçlu olduğum popomu 230 bin sterline (1 milyon 196 bin TL) sigortalattım." diyen güzel modelin kalça ölçüsü 110 santim. Silikon enjeksiyonlarla elde ettiği poposuyla ünlenen seksi modelin Instagram'da 526 bin takipçisi var. Dansçılık ve beslenme uzmanlığı da yapan Rayssa Teixeira Melo, poposuna sponsor olmak isteyen firmalar bulunmasına rağmen, poliçe bedelini kendisi ödemiş.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR