MİT mensubu olduğunu söyleyip...
Karaman'da 40 yaşındaki Muzaffer B., kendisini MİT mensubu olarak tanıtıp, aralarında işadamlarının da bulunduğu 10 kişiden yaklaşık 600 bin lira dolandırıldığı iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındı. Şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
GÜNDEM , 17 Haziran 2016 Cuma, 19:24
MİT mensubu olduğunu söyleyip...
Karaman'da iddiaya göre Muzaffer B., çevresine kendisini Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) mensubu olarak tanıtıp hakim, savcı ve diğer üst düzey bürokratlarla yakın ilişkileri olduğunu öne sürerek, her hangi bir sorunları olduğunda rahatlıkla çözebileceğini söyledi. İddiaya göre bu tuzağa düşen aralarında çiftçi ve işadamlarının da bulunduğu 10 kişiden, işlemlerini yapmak için son 6 ayda yaklaşık 600 bin lira dolandırdı. 

İşlerinin yapılmadığını öğrenen mağdurlar, Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Savcılığın talimatı üzerine çalışma başlatan polis, Muzaffer B.'yi bugün gözaltına aldı. Muzaffer B., yapılan sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. 

TUTUKLANDI  

Karaman'da kendisini 'MİT mensubu' olarak tanıtıp, aralarında işadamlarının da bulunduğu 10 kişiden yaklaşık 600 bin lira dolandırıldığı iddiasıyla gözaltına alınan 40 yaşındaki Muzaffer B., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR