MODSİAD üyeleri iftarda buluştu
Etkin sektör derneklerinden Bursa Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İşadamları Derneği (MODSİAD) üyeleri Kültürpark Orman'da gerçekleştirilen iftar yemeğinde buluştu.
EKONOMİ , 09 Ağustos 2012 Perşembe, 11:00
MODSİAD üyeleri iftarda buluştu

Başkan Mustafa Yedikardeş ve eşi Gülgün Yedikardeş'in ev sahipliği yaptığı geceye, üyeler aileleri ile birlikte katıldı. Geleneksel hale gelen iftar yemeğinin 6'ıncısı Kültürpark Orman'da gerçekleştirildi. İftar yemeğine kardeş dernek Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği (MOBSAD)Yönetim Kurulu Başkanı Engin Küçük, Yönetim Kurulu Üyesi Fikri Çetin, Genel Sekreter Barış Görgüç, Ergun Deniz, İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, AK Parti Bursa Ekonomi İşleri Başkanı İbrahim Okur, Kasapoğulları Orman Ürünleri Dursunali Kasap misafir olarak katıldı.

Geleneksel hale gelen iftar yemeklerinde üyeler ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren MODSİAD Başkanı Mustafa Yedikardeş, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Yedikardeş, "Geleneksel hale getirdiğimiz iftarımızı bu yıl da gerçekleştirmekten mutluyuz. Yeni üyeler ile daha da güçleniyoruz. Sektör olarak da Türkiye'de ve dünyada kentin adını gururla taşıyoruz. Bu sinerjimizin sonucudur" dedi.

 


 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR