Mourinho kötü gidişatın faturasını oyuncularına kesti
Premier Lig'de eleştirilerin odak noktası haline gelen Manchester United'ın Teknik Direktörü Jose Mourinho, oyuncularını suçladı.
SPOR , 01 Ekim 2018 Pazartesi, 19:53
Mourinho kötü gidişatın faturasını oyuncularına kesti

Tarihinin en kötü lig başlangıçlarından birine imza atan Manchester United'da geleceği pek parlak gözükmeyen teknik direktör Jose Mourinho, Şampiyonlar Liginde oynanacak Valencia maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi. Mourinho, son günlerdeki kötü performansın ardından futbolcularına suç attı.

''BAZI FUTBOLCULAR DAHA ÇOK ÖNEMSİYOR...''

Tecrübeli teknik adam, ''Bazı futbolcular, saha içinde diğerlerinden daha çok önemsiyor. 20 yıldır futbolun içindeyim ama hala 20 yıl önceki çocuk içimde duruyor. Ancak bazı futbolcuların dürüst olduğunu düşünmüyorum. Her oyuncu farklıdır, kimse aynı değildir.'' sözlerini kullandı.

''BEN SİZE SORUYOR MUYUM?''

Takımdaki durumu hakkında ''Başkan Ed Woodward ile durumunuzu görüştünüz mü?'' sorusuna ise Mourinho yine ilginç bir cevap verdi. Portekizli teknik direktör, ''Bu özel bir durum. Ben size sabah kiminle konuştuğunuzu veya aradığınız son kişinin kim olduğunu sormuyorum. Özel meselelere girmeyin.'' dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR