Mudanya'da dev buluşma
Hikmet Karaman, Bursaspor'un iki yıldızı Pablo Batalla ve Fernando Belluschi ile kritik bir zirve gerçekleştirdi. Deneyimli çalıştırıcı bu zirveye aileleri de davet etti ve tercüman kullanmadı.
BURSASPOR , 04 Nisan 2013 Perşembe, 08:38
Mudanya'da dev buluşma

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman geçen hafta önemli bir zirveye ev sahipliği yaptı. Antrenmanlarda ve tesiste oyuncularıyla sürekli konuşarak onları maç ortamına hazırlayan Karaman bu kez farklı bir yöntem izledi. Bursaspor'un deneyimli çalıştırıcısı, takımın iki önemli silahı Pablo Batalla ve Fernando Belluschi ile birlikte Mudanya'da yemek yedi. Gözlerden uzak gerçekleştirilen bu dev buluşmayı ilginç kılan unsur, Hikmet Karaman'ın her iki Arjantinli futbolcuyu aileleriyle birlikte yemeğe davet etmesi oldu.

TERCÜMAN KULLANMADI

Hikmet Karaman her iki futbolcunun eşine ve Fernando Belluschi'nin çocuğuna hediye alarak büyük bir jeste imza attı. Büyük bir gizlilik içinde gerçekleşen bu yemekte Hikmet Karaman tercüman kullanmadı. Her iki oyuncuyla da kendisi iletişim kurdu. Karaman'ın takımın iki yıldızına kendilerine çok güvendiğini söylediği belirtiliyor. Karaman, Batalla ve Belluschi ile ailelerinin Mudanya'da gerçekleştirdiği bu tarihi yemekli zirveye Bursaspor Yönetim Kurulu üyelerinden Hasan Gülay'ın da eşlik etmesi dikkat çekti.(Süha GÜRSOY'un ÖZEL HABERİ)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR