Müge Anlı'nın son bölümünde Aşk-ı Memnu olayı! Karım yeğenimle...
Müge Anlı'da gündeme bomba gibi düşen Aşkı Memnu gibi olay seyircileri ekrana kilitledi. 44 yaşındaki Seçer Kaygısız, eşi Hatice Kaygısız'ın yeğeniyle kaçtığını iddia etti. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'dan yardım istedi. 1 Ağustos'tan beri kayıp olan Hatice Kaygısız bugünkü canlı yayına katıldı. Açıklamaları şaşkınlık yarattı.. İşte haberin ayrıntıları...
MAGAZİN , 26 Ekim 2021 Salı, 15:09
Müge Anlı'nın son bölümünde Aşk-ı Memnu olayı! Karım yeğenimle...

Müge Anlı'da masaya yatırılan ünlü dizi Aşkı Memnu benzeri olay herkesi şaşırttı. Olayın aktörü canlı yayında anlattı...

Afyonkarahisar'da yaşayan üç çocuk annesi Hatice Kaygısız, 1 Ağustos'ta ortadan kayboldu. Eşinin yeğeni Süleyman Abacı tarafından kaçırıldığını iddia eden Seçer Kaygısız (44), araştırmacı gazeteci Müge Anlı'ya başvurdu.

İddiasına göre dedelerinin mezarını yaptırmak için ablasıyla birlikte Afyon'daki evine gelen yeğeni Süleyman Abacı, kandırdığı eşi Hatice Kaygısız'la beraberlik yaşamaya başlamıştı.

"YEĞENİM EŞİMLE YAKINLAŞTI"

Cami kapısını bile çaldığını ileri sürdüğü yeğeninin kendi evinde eşiyle yakınlaştığını söyleyen Seçer Kaygısız, adını koluna kazığı Hatice Kaygısız'ın saf biri olduğuna ve kandırıldığına dikkat çekti.

Suç dosyası hayli kabarık çıkan Süleyman Abacı'nın tehlikeli biri olduğunu da belirten Kaygısız, gözyaşları içinde 12 yıllık eşine seslendi.

"BU HASRETLİĞİ BİTİR, SENİ ÇOK SEVİYORUM"

Her şeye rağmen geri istediğini, eskisi gibi güveneceğini söylediği karısına, "Hatice yanlış yoldasın. Dön gel. Bu hasretliği bitir. Seni çok seviyorum" diyen Kaygısız, canlı yayında gözyaşı döktü.

Eşi kaybolduktan sonra evde okunmuş, büyülü sabunlar bulduğunu da iddia eden Seçer Kaygısız, hem bu sabunlardan hem de eşinin hasretinden günden güne eridiğini, 89 kilodan 81 kiloya düştüğünü ifade etti.

MÜGE ANLI TEPKİSİZ KALAMADI

Duydukları karşısında şaşkınlığa uğrayan Müge Anlı, "Kadın gitmiş kabul etmek gerekir. Sen aşk acısı çektiğin için kilo veriyorsun. Denenmişi deneme... Seni bir kez daha kandırmış. Artık o başkasını tercih etmiş" şeklinde konuştu.

Aylardır kendisinden haber alınamayan Hatice Kaygısız bugünkü canlı yayına katıldı.

Yaşanan süreci teker teker anlattı. Akılalmaz açıklamaları ise herkesi şaşırttı.

"Siz ve sizin gibi hanımlar ne yazık ki anneliğin kutsiyetini ayaklar altına alıyorsunuz." diyen Anlı, şöyle devam etti:

"Sizin gibi 3 çocuğunu bırakıp da kaçan hanımların yaptığını, cinsime bir hakaret kabul ediyorum.

Filler bile, 5 yaşına kadar çocuklarını ayaklarının arasında büyütüyor. Siz nasıl 5 yaşındaki ikizlerinizi ve 11 yaşındaki çocuğunuzu bırakıp gidersiniz? Allah sizin de müstahakkınızı versin. Başka da bir şey söylemek istemiyorum."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR