Mustafa Bozbey darbukayla stres attı
BURSA’nın merkez Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yoğun iş günü sonunda streslerini ritim çalışmalarıyla atan personele, darbuka ile eşlik etti.
BURSA , 14 Mayıs 2013 Salı, 11:51
Mustafa Bozbey darbukayla stres attı

Her bireyin en az bir enstrüman çalması yönünde sık sık önerilerde bulunan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, müzik eğitim çalışmalarını sürdüren personelle bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Nazlı Yazgan ve çalışmalara katılan personeli tebrik eden Bozbey, eline darbukayı alıp bir süre çalışmalara eşlik etti.

Müzik eğitmeni Akın Togay’dan tam not alan Başkan Bozbey, belli bir yaşın ardından da olsa sabırlı bir çalışma ile bir müzik aleti çalmanın sanıldığı kadar zor olmadığını, bunu başarabilen insanların hayata bakış açılarının değiştiğini ve iş yaşamında daha başarılı olduklarını söyledi.

Bozbey, "Burada amaç müziğin sakinleştirici ve huzur veren ritimlerine, darbukayla da tefle de olsa ayak uydurmak, insanların yaşamına müziğin rengini katabilmek. Evlerinde ve işyerlerindeki mutluluklarına katkı sağlayabilmek. Bu yüzden çalışanlarımızı müzik çalışmalarına katılması yönünde teşvik etmeye devam edeceğim" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR