Mustafa Bozbey seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor
Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Dikkaldırım'da halkın beklentilerini çözmek için 31 Mart'tan sonra gereken adımları atacaklarını söyledi. Bozbey, vatandaşlarla gerçekleştirdiği konuşmada "Göreve gelince daha güvenli ve daha güzel bir mahalle oluşturacağız" dedi.
BURSA , 21 Mart 2019 Perşembe, 18:26
Mustafa Bozbey seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, seçim çalışmalarına Dikkaldırım Mahallesi'nde devam etti. Ziyaretlerine Çekirge Devlet Hastanesi Taksi Durağı ile başlayan Başkan Mustafa Bozbey, taksici esnafıyla sohbet etti. Nilüfer'deki tek tip taksi durakları hakkında bilgi veren Bozbey, bu anlayışı bütün Bursa'ya yayacaklarını söyledi. Başkan ve beraberindekiler daha sonra mahalle esnafını ziyaret etti.

Dikkaldırım'ın sorunlarını yakından bildiklerini ifade eden Mustafa Bozbey, "Dikkaldırım Bursa'nın en büyük mahallelerinden bir tanesi. Nüfus olarak yoğun ve köklü mahallerden. Sorunları çok. Ulaşım, otopark ve kentsel dönüşüm sorunu var. İnşallah bu sıkıntıları göreve gelince bölgedeki paydaşlar, muhtar ve mahalle halkıyla birlikte çözeceğiz. Burada stadyum var, bölgedeki hastanenin de işler hale gelmesiyle mahallenin nüfusu daha da artacak. Buranın bir an önce yol ve otopark sorunları çözülmeli. Bu konuları öncelikli görüyoruz ve göreve gelince masaya yatırıp geleceğe daha güvenli ve güzel bir mahalle oluşturmak istiyoruz. Mahalle halkının beklentilerini çözmek için gereken adımları atacağız. Ben mahalle halkına gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR