Müstakbel kayınvalide takipte
Sinem Kobal’la ilişkisini nikah masasına taşımayı planlayan İbrahim Çelikkol’a müstakbel kayınvalidesi Nuray Kobal’dan da onay geldi. Anne Kobal, Çelikkol’u sosyal medyadan takibe başladı.
MAGAZİN , 02 Eylül 2014 Salı, 08:41
Müstakbel kayınvalide takipte

Sinem Kobal ile yaklaşık 6 aydır beraber olduğu İbrahim Çelikkol’un ilişkisi evliliğe doğru gidiyor. Arda Turan’la 5 yıl bir küs, bir barışık süren ilişkisinde çok yıpranan 27 yaşındaki Kobal, son beraberliğini ise özellikle gözlerden uzak yaşamaya özen gösteriyor. Kobal, Ramazan Bayramı’nda Çelikkol’un ailesiyle tanışıp el öpmüştü. Aynı şekilde Sinem Kobal’ın ailesinin de kızlarının ilişkisine destek verdiği ortaya çıktı. Geçen yıllarda ünlü bir yumuşatıcı markasının reklam kampanyasında Skızıyla beraber kamera karşısına geçen ev hanımı anne Kobal’ın müstakbel damadı Çelikkol’u ilgiyle takip ettiği öğrenildi.

Kızına ait bütün fan sitelerini sosyal medyadan takip eden anne Kobal, son olarak 32 yaşındaki Çelikkol’un da instagram hesabını takibe aldı. Riva’da bir çiftlikte köpekleriyle yaşayan Çelikkol, geçen haftalarda yakın çevresine ekim ayında evlenmek istediğini söylediği Kobal’ın fotoğrafını paylaşarak ilişkisini dosta düşmana ilan etmişti. Aynı menajere bağlı olarak çalışan Kobal ve Çelikkol, ayrıca bu yayın döneminde aynı kanalda seyirciyle buluşacak. Çelikkol ‘Reaksiyon’, Kobal da ‘Gönül İşleri’ dizisiyle Star TV’de olacak.Güneş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR