N'Diaye'de sona doğru
Premier Lig ekibi Bursaspor ile görüşmelerini sıklaştırdı.
BURSASPOR , 07 Ocak 2013 Pazartesi, 10:15
N'Diaye'de sona doğru

GİTMESİ AN MESELESİ...
Bursaspor’un geçen sezon başında Nancy kulübünden kadrosuna kattığı ve oynadığı futbolla taraftarın büyük beğenisini topladığı futbolcunun Premier Lig’e gitmesi an meselesi. Geçen hafta içinde Bursa’ya gelerek Özlüce Tesisleri’nde Bursasporlu yöneticilerle görüşen Sunderland yetkilileri, 2 milyon 250 bin Euro ile pazarlıklara başlamıştı.
 

TEKLİFİ ARTIRMIŞTI...
Yeşil Beyazlılar’ın bu rakamı kabul etmemesinin ardından iki kulüp yöneticileri önceki gün tekrar Bursa’da bir görüşme yapmıştı. Ada ekibinin temsilcileri 4 milyon Euroluk yeni bir teklif sunarken, Bursasporlu yöneticiler düşünmek için süre istedi. Yeşil Beyazlılar ödeme planı konusunda Sunderland’li yöneticilerle irtibat halinde olmaya devam ediyor.
 

FARK 500 BİN EURO...
Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat görüşmelerin devam ettiğini belirtirken, Sunderland’in 4 milyon Euro teklif ettiğini, Bursaspor’un ise 4 milyon 500 bin Euro istediğini söyledi. Kamat; “Transfer şu an için noktalanmadı. Ödeme planı konusunda da görüşmelerimiz devam ediyor. Görüşmelerden hafta içinde bir sonuç çıkacağını düşünüyorum” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR