Nagehan Alçı'dan Muharrem İnce'ye tebrik
Nagehan Alçı, Muharrem İnce'nin Ayşe Arman'a verdiği röportajdaki "24 Haziran gecesi kaçırıldığımı iddia edenler ya hasta ya deli, böyle destek olmaz olsun! Bunlar tehlikeli insanlar!... Bunlar paranoyak! İnanın böylelerinin desteği olmaması daha iyi" sözlerine yorum yaptı. Alçı," Tebrikler Muharrem Bey, CHP'yi ancak bu delirmiş kesimi reddediş kurtarabilir" diye yazdı
GÜNDEM , 07 Temmuz 2018 Cumartesi, 11:33
Nagehan Alçı'dan Muharrem İnce'ye  tebrik

24 Haziran seçimlerinin ardından gazeteci Ayşe Arman'a röportaj veren Muharrem İnce, o gece kaçırıldığı iddiaları hakkında, "Bunlar delirmiş. Bunları yazanlar gerçekten hasta. Yok eşimi kaçırmışlar, yok sarayda albaylar varmış... Ya rüya gördüler ya da gerçekten hastalar! Başka bir açıklaması yok. (Belki de onu desteklemek için böyle söylüyorlar, sözüne yönelik) Aman yok, böyle destek olmaz olsun! Bunlar tehlikeli insanlar!... Bunlar paranoyak! Inanın böylelerinin desteği olmaması daha iyi... Türkiye'de böyle kime hizmet ettiği belli olmayan bir kesim var. Sözde Atatürkçü, sözde cumhuriyetçi ama aslında değil. Ortalığı karıştırmaktan başka bir şey yapmıyorlar!" demişti.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı konuyu köşesine taşıdı. Seçim öncesi programda, İnce ile polemikleri çok konuşulan Alçı şöyle yazdı:

Tebrikler Muharrem Bey! CHP, bu delirmiş kesimin oylarını kaybetmemek için onların ortalığı karıştırma ve ülkeyi kutuplaştırma çabalarını hep sineye çekti, hatta çoğu zaman onların peşine takıldı. Halbuki CHP'yi yüzde 25'e kilitleyen sebeplerin en önemlilerinden biri bu kesimin partinin imajına verdiği zarar. Siz 'böyle destek olmaz olsun!' diyerek bir çığır açtınız! Bunu devam ettirin, radikalizmin sizi de teslim almasına izin vermeyin...CHP tabanında etkili olduğu varsayılan bazı 'kodaman' gazetecilerin akılalmaz ithamlarına kulak asmayın. Giderek artan kutuplaşmayı tam da o isimler besliyor, AK Parti'ye en büyük desteği aslında onlar veriyor. Geri adım atmayın, CHP'yi ancak bu delirmiş kesimi reddediş kurtarabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR