Nihat Doğan Özgecan'ın ailesini ziyaret etti!
Ünlü türkücü Nihat Doğan, geçen sene acımasızca katledilen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın ailesini ziyaret etti.
GÜNDEM , 27 Mart 2016 Pazar, 14:02
Nihat Doğan Özgecan'ın ailesini ziyaret etti!
Bir yıl önce Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın evine gitmek üzere bindiği minibüsün şoförü tarafından acımasızca katledilmesi ülkede infial yarattı. Ünlü türkücü  Nihat Doğan'ın o dönem attığı "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın" tweet büyük tepkiye neden olmuştu.

''NİHAT BEY BENİM KARDEŞİM''

Nihat Doğan'la birlikte kameraların karşısına geçen Özgecan'ın babası  Mehmet Aslan şunları söyledi; ''Şu anda artık Nihat Bey'in annesi de benim annem, Nihat Bey de benim kardeşim. Bundan sonra Özgecan'lar için melekler için bu vatandaki herkes barış ve sevgi içinde yaşamayı başarırsa o zaman kazanacağız.''''YANLIŞ ANLAŞILDIM''

Olanlar karşısında çok üzgün olduğu dikkatlerden kaçmayan  Nihat Doğan, ''Ben sadece kendilerini dolaylı dahi olsa üzdüysem özür dilerim. Ben buraya gelip kendilerinin elini öpmek, kendileriyle helalleşmek istedim. Allah razı olsun. Ben buradan şunu söyleyeyim başta 'Özgecanlar Derneği' olmak üzere elimden maddi-manevi ne geliyorsa bir nefer gibi çalışacağıma namus ve şerefim üzerine yemin ederim.'' açıklamasını yaptı.

Nihat Doğan'la birlikte Özgecan'ın ailesinin yanına giden annesi de ''Allah razı olsun kapılarını bize açtılar. Allah herkesten razı olsun onların evladı benim evladım. Benim içim yanıyor.'' dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR