Nişanlısının eski nişanlısı evine gelince...
Kütahya’nın Emet İlçesi’nde üniversite öğrencisi 23 yaşındaki Gökhan Güney, evine gelen nişanlısı N.C.’nin eski nişanlısı 27 yaşındaki Ekrem Dağaşan’ı bıçaklayarak öldürdü.
GÜNDEM , 02 Mart 2015 Pazartesi, 15:30
Nişanlısının eski nişanlısı evine gelince...
Olay dün saat 23.30 sıralarındaki Emet ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. KütahyaDumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Emet Meslek Yüksekokulu öğrencisi Gökhan Güney, kaldığı öğrenci evine gelen nişanlısının eski nişanlısı Ekrem Dağaşan ile tartıştı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda Gökhan Güney, Ekrem Dağaşan’ı çeşitli yerlerinden bıçakladı. Polis merkezine giden Gökhan Güney polislere, "Evime birisi girdi. Onunla boğuştuk. Şu an evde" dedi.

Eve giden polisler bıçaklanarak öldürülen Ekrem Dağaşan’ın cesedini buldu. Gözaltına alınan Gökhan Güney’in, bunun üzerine polislere, "Eve gelenin elinde bıçak vardı. Boğuşma sırasında elindeki bıçağı aldım ve onu bıçakladım" dediği ifade edildi.

Öldürülen Ekrem Dağaşan’ın ayakkabılarının evinin kapısının dışında olduğu, konuşmak için içeri girdiği ve çıkan tartışma sonunda öldürülmüş olabileceği üzerinde duruluyor. Ekrem Dağaşan’ın yakın arkadaşları, "Ekrem, N.C. ile nişanlanmıştı. Daha sonra ayrıldılar. İstanbul’dan üniversite eğitimi için ilçeye gelen Gökhan Güney, Ekrem’in ayrıldığı nişanlısıyla çıkmaya başladı ve bir süre önce de nişanlandı. Bu nedenle Ekrem ile Gökhan’ın arası açıktı" diye konuştu.

Ekrem Dağaşan’ın cesedi, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı, cinayet zanlısı Gökhan Güney sorgulamasının ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR