O havalimanında güvenlik üst seviyeye çıkarıldı!
İstanbul’daki terör saldırısı sonrası iniş yapamayan 11 uçak İzmir’e yönlendirildi. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarıldı. Patlama sonrası diğer uçuşlar ise İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Bursa Yenişehir, İstanbul Sabiha Gökçen ve Kocaeli Cengiz Topel havalimanlarına yönlendirildi.
GÜNDEM , 29 Haziran 2016 Çarşamba, 00:45
O havalimanında güvenlik üst seviyeye çıkarıldı!
İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan, 28 kişinin yaşamını yitirdiği, 60 kişinin de yaralandığı terör saldırısının ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda güvenlik önlemleri arttırıldı.

İstanbul'a saldırı sonrası inemeyen 11 uçağın ise İzmir'e yönlendirildiği ifade edildi. Bu akşam saat 20.00'a kadar kapalı olan Atatürk Havalimanı'na yapılacak diğer uçuşlar ise İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Bursa Yenişehir, İstanbul Sabiha Gökçen ve Kocaeli Cengiz Topel havalimanlarına yönlendirildi. 

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısının ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndaki güvenlik önlemeleri üst seviyeye çıkarıldı. Havalimanı girişindeki polis noktasında araçlar didik didik aranmaya, şahıslar üzerinde kimlik kontrolü yapılmaya başlandı. İç ve dış hatlarda ise çevik kuvvet ve özel hareket polisleri devriye geziyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR